Huawei співпрацює з Народним Банком Китаю на технології blockchain

1 min read
 

В офіційному оголошенні , опублікованому вчора на китайській платформі обміну повідомленнями, багатонаціональна технологічна компанія Huawei WeChat поділилася планами співпраці з Народним банком Китаю (PBoC) щодо інтеграції цифрових активів та фінансових досліджень.

 

На зустрічі 4 листопада Інститут досліджень цифрових валют – частина ПБК – підписав меморандум про співпрацю з Huawei під час відвідування 27-ї Китайської міжнародної фінансової виставки, що відбулася в Шеньчжені.

 

Помітні члени виставки, що відвідували виставку, включали віце-президента PBoC Fan Yifei, а також голову Huawei Сюй Чжуцзюнь.

 

Хоча в оголошенні було включено небагато деталей щодо того, що меморандум спричинить, ймовірно, що PBoC та Huawei будуть спільно сприяти новому поштовху Пекіна для кращої фінансової та правової інфраструктури блокчейна .

 

Побудова нової фінансової екосистеми

 

Huawei взяв участь у заході для просування своєї екосистеми Kunpeng Industry, розповсюдженої обчислювальної ініціативи на основі саморозвиненої технології чіпів компанії.

 

Кліринговий центр PBoC та центр ліквідації також підписали угоди з Huawei на цьому ж заході. У повідомленні зазначається, що разом з останніми нововведеннями в технології 5G та AI компанія Huawei зобов’язана створити «міцну цифрову фінансову базу» для китайських користувачів, що може пояснити декілька напрямків фокусування з PBoC.

 

Сьогодні у Шеньчжені проводиться форум фінансових інновацій, який також очолює Huawei. Форум під назвою «Побудова нової відкритої економіки» проводиться як частина Huawei Financial Open Innovation Alliance. Альянс зосереджується на інтеграції передових технологій у існуючу фінансову інфраструктуру.

 

Останній прожектор у Китаї на блокчейні

 

Протягом декількох місяців у китайському секторі блокчейн це були напружені зміни, що змінилися урядовими настроями щодо цифрових активів. Президент Сі Цзіньпін минулого місяця висловив підтримку технологій блокчейн, підкресливши роль децентралізованих систем у фінансовій інфраструктурі Китаю .

 

Пекін скористався підходом до технології blockchain, попросивши китайську громадськість зосередитись на “ Blockchain, а не на Bitcoin ” та досліджуючи запуск національної цифрової валюти.

 

З недавньою ескалацією торговельної війни між Вашингтоном та Пекіном такі китайські компанії, як Huawei, приділяють більше уваги розвитку інфраструктури в країнах Східної Азії. Ухвалення Пекіном технології blockchain може бути останньою подією у зростаючій “технологічній війні” між США та Китаєм.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Story

SEC’s vs. Ripple Next Chapter Begins Today

Next Story

The ‘Bitcoin Rich List’ Has Grown 30% in the Last Year, But Why?

en_USEnglish
ukUkrainian en_USEnglish