NatWest використовує blockchain для впорядкування покупки житла у Великобританії

1 min read
 

NatWest став останнім комерційним банком, який експериментує з технологією blockchain.

 

Однак, замість того, щоб концентруватися на більш швидких міжнародних платежах, банк прагне впорядкувати процес купівлі будинку у Великобританії.

 

Для цього NatWest об’єднається з Coadjute , мережею, яка використовує технологію розподіленої книги для покращення простоти обміну даними в галузі власності.

 

NatWest хоче полегшити покупку будинку

 

Купівля будинку у Великій Британії може бути тривалим та наполегливим процесом, забираючи в середньому мінімум три місяці на покупку.

 

Однак бюрократизм, неправильне спілкування та відсутність прозорості між різними залученими сторонами можуть витягнути процес ще довше.

 

Об’єднавшись з компанією Coadjute та консорціумом провідних постачальників програмного забезпечення для власності, цей тривалий процес можна було б зменшити до трьох тижнів. Завдяки можливостям технології blockchain придбання будинку може стати нескінченно простішим.

 

Також, що є частиною цього консорціуму з купівлі будинків, є основними постачальниками програмного забезпечення в галузі власності, включаючи Redbrick Solutions Conveyancing Software, eTech Surveyor Software та чотири інших.

 

Додавання ваги імені Coadjute полягає в тому, що його початковий випробування було побудовано на мережі Corda , підтримуваній блокчейн-важковаговиками R3.

 

Полегшення обміну інформацією між сторонами

 

Застосування технології blockchain полегшить процес обміну даними між сторонами, оскільки всі вони будуть перебувати в одній мережі.

 

NatWest також зможе забезпечити своїм клієнтам прозорість на кожному кроці процесу покупки будинку через зручний додаток-компаньйон.

 

Не тільки цей крок одного з найбільших банків Великобританії стане кращим для його клієнтів, але це також піде на користь банку.

 

Обмін конфіденційними даними на декількох сторонах завжди був трудомістким і тривалим процесом. Оскільки саме банк надає кошти на майно, він повинен проводити жорсткі попередні перевірки, одночасно забезпечуючи збереження особистих даних.

 

Нововведення в купівлі житла

 

Банки постійно намагаються вдосконалювати свої іпотечні пропозиції, конкуруючи з іншими фінансовими та фінансовими установами, присвяченими лише кредитуванню іпотечних кредитів.

 

Однак у цьому останньому кроці NatWest сподівається вийти на крок попереду своїх конкурентів, внісши в космос справжні інновації.

 

Директор з питань іпотечної інновації в NatWest Dan Salmons сказав : “Ми прагнемо знайти інновації, які полегшають життя наших клієнтів, і знаємо, що складність передачі інформації є ключовою больовою точкою для багатьох.

 

“Консорціум Coadjute об’єднав усіх зацікавлених сторін, щоб створити єдиний мобільний додаток і використовував технологію розподіленої книги, щоб зробити безпеку та безперебійну подорож клієнтів.

 

“Ми вважаємо, що цей підхід має потенціал стати реальною зміною ігор – не тільки для наших клієнтів, але і для всього ринку нерухомості”.

 

Девід Руттер, генеральний директор компанії R3, додав: «Обіцянка технології blockchain набирає темп з кожним днем, і саме такі випадки, як цей, свідчать про її потенціал для перетворення галузевих статусних квот.

 

“Сектор власності – це той, який отримав велику користь – і надалі отримає користь – від цифрової трансформації, капітального ремонту, який історично був тривалим і громіздким”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Story

Japan explores Central Bank Digital Currency legal issues

Next Story

Японський гігант SoftBank Group запускає карту криптовалют