Чому Chronicled вирішив базуватися на технічному стеці Parity

/
1 min read
                 
             

На початку, блокчейн-спільнота зрозуміла, що вимоги та пріоритети для впровадження корпоративних блокчейнів сильно відрізняються від вимог публічних блокчейнів. Наприклад, оригінальний блокчейн Bitcoin не передбачав потреби в приватності, продуктивності, масштабованості, застосуванні правил ведення бізнесу та простоті інтеграції з існуючими системами підприємств. Для багатьох підприємств впровадження технологій блокчейн для задоволення їхніх потреб стало багаторічною дорогою.

Тісно співпрацюючи з організаціями, включаючи Всесвітню продовольчу програму ООН та членів консорціуму Енергетичний веб-фонд , технологічний пакет «Паритет» розвинувся для задоволення потреб підприємств, які шукають використовувати обіцянку технології blockchain. Незліченна кількість блокчейн-проектів також скористалася програмним забезпеченням з відкритим кодом для блокчейнів, яке Parity надає та адаптувало його до випадків їх використання, включаючи Gnosis, Ocean Protocol та Chainlink.

Проектування блокчейна для дотримання регуляторних норм

Однією з таких компаній, яка використовує технологічний стек Parity, є Chronicled , компанія із блокчейн-додатків, що базується у Сан-Франциско. Команда Chronicled співпрацює з робочою групою фармацевтичних компаній, щоб розробити та поставити готові до виробництва рішення, що відповідають унікальним вимогам фармацевтичної галузі США щодо дотримання нормативних вимог та децентралізованої автоматизації бізнес-процесів.

У першій половині 2019 року фармацевтична промисловість США запустила та випробувала мережу MediLedger , яка спирається на блокчейн-вузли на основі Parity Ethereum . Мережа MediLedger була розроблена компанією Chronicled для досягнення ключової віхи Закону про безпеку ланцюгів постачання наркотиків (DSCSA), регламенту FDA, який набуває чинності у листопаді 2019 року. Метою рішення є посилення процесу перевірки достовірності прибуткових доходів , який є етапом перевірки до повернення та перепродажу лікарських засобів, що продаються за рецептом, оптовими дистриб’юторами в США, і призначений для запобігання потраплянню підроблених лікарських засобів у ланцюг поставок. Виходячи з прийнятих на сьогодні зобов’язань, Медіа MediLedger обробить понад 80% перевірок прибуткових повернень до кінця року з багатьма різними членами фармацевтичної галузі, включаючи виробників, оптових дистриб’юторів та постачальників програмних послуг, кожен з яких виконує децентралізоване програмне забезпечення та підключення до мережі через загальний протокол.

Подібно до інших блокчейн-консорціумів, мережа MediLedger – це сукупність компаній Fortune 500 та постачальників програмних послуг. Деякі з них – постачальники програмних послуг – конкурують між собою за з’єднання аптечних компаній у мережу MediLedger через їх програмне забезпечення. Це спільнота / конкурентоспроможне співтовариство означає, що не існує жодної компанії, яка вела б зусилля щодо впровадження готового до виробництва рішення для задоволення потреб галузі.

Побудова користувацького блок-ланцюга для потреб підприємств

У процесі розробки та впровадження, Chronicled потрібно було виявити та вирішити найвищі пріоритети для конкретних потреб своєї мережі, включаючи:

    [ 19459014] Консенсус, , який використовує плагін Aura консенсусу в Parity Ethereum і дозволяє мережі надавати авторизацію учасникам та блокувати творців у дозволеному мережевому середовищі, завдяки якому творці блоків ставлять свою репутацію замість жетонів.

  • Конфіденційність , що є першорядним для участі будь-якої компанії, зіштовхується з необхідністю дотримання правил у галузі. Хронічно вирішено цю проблему, з’єднавши технологію zk-SNARK з Parity Ethereum, що дозволяє записувати докази транзакцій у мережі, гарантуючи, що всі учасники мережі зберігають контроль над своїми необробленими даними про трансакцію.
  • Ефективність , яка вирішується за допомогою поза ланцюгових комунікацій p2p та підтвердження ланцюгів транзакцій лише там, де це потрібно для забезпечення міжгалузевих правил ведення бізнесу. Такий ефективний дизайн у поєднанні з алгоритмом консенсусу Aura та використанням zk-SNARK для конфіденційності дозволив Мережі MediLedger виконати повний набір вимог, визначених галуззю, з часом другого відгуку.

Фармацевтична промисловість потребувала комплексного вирішення конкретної регуляторної проблеми, яку всі компанії галузі могли б легко інтегрувати зі своїми застарілими системами підприємств.

Ріян Орр, співзасновник Chronicled, сказав: “Чи рішення було побудоване на блокчейні, спочатку не було проблемою: рішення потрібно бути безпечним, підтримувати існуючі галузеві норми конфіденційності даних, відповідати нормативним цілям та забезпечити належну продуктивність. Використовуючи архітектуру blockchain, ми змогли досягти всіх цих цілей, а також виконати кілька важливих галузевих вимог, які разом узяти неможливо було б вирішити з неблок-ланцюговою архітектурою “.

Для того, щоб для доставки рішення Chronicled створив платформу, використовуючи технологічний стек Parity, який може забезпечити повне рішення підприємства за допомогою однієї установки. Нова хронічна платформа легко розгортається різними учасниками галузі з різним рівнем ІТ-витонченості, як це зараз демонструється в фармацевтичній галузі США.

Модель Parity Team полягає в наданні набору інструментів та модульного базового шару – тобто, Parity Substrate – що дозволяє професіоналам кожної галузі будувати найпривабливіші рішення для цільового використання. У той же час мережева технологія інтероперабельності, яку створює «Паритет», тобто Полкадот, – дозволить нам інтегрувати блокчейн-мережі разом ». – Хронічний CTO Мауріціо Греко

            
            
           

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Story

Thailand trials blockchain for rice traceability

Next Story

Natwest Bank in blockchain consortium to streamline the mortgage process