Сумісність сумісності EVM та Polkadot-Ethereum

/
1 min read
                 
             

TL; DR : субстрат EVM дозволить розгортати немодифікований код твердості на блок-ланцюзі на основі субстрату (включаючи парашаїни Полкадота), відкриваючи субстрат та полкадот для попередніх існуючих смарт-контрактів Ethereum , з можливістю підключення до Ethereum mainnet через мости.

З самого початку його створення Полкадот розглядався як мережа розрізнених, але взаємопов’язаних блокчейнів, сумісність та сумісність у центрі дизайну. Об’єднуючи різні громади, економіки та підприємства разом в одній спільній екосистемі, Полкадот відкриває шлях до майбутнього взаємопов’язаних, децентралізованих мереж та DApps. Сюди входять не лише публічні, приватні та консорціумні блокчейни, побудовані “споконвічно” для “Полкадоту”, але й уже існуючі мережі. Зокрема, сумісність з Ethereum є частиною дорожньої карти “Полкадот” з першого дня, про що йшлося в перших рядках Полікодової газети .

З розвитком субстрату, модульної, розширюваної блокчейн-бази, ми робимо простіше, ніж будь-коли, побудувати користувацькі блок-ланцюги та парашани Polkadot. Бібліотека модулів виконання субстрату (SRML) забезпечує основні складові блоки для блокчейн на основі субстрату і включає в себе всі необхідні функціональні можливості для цільового блокчейна. Серед різноманітних модулів, що входять до SRML, є модуль Контракти , призначений для виконання “природних” смарт-контрактів Wasm в будь-якій ланцюзі на основі субстрату.

Незважаючи на те, що для власного модуля «Контракти на основі Wasm» власного субстрату існує багато переваг, включаючи швидке виконання, глибоке та зріле оснащення, незалежність платформи та можливість писати контракти різними мовами, вагомий випадок існує підтримка проектів, які, можливо, вже мають значну кодову базу, написану Solidity для Ethereum нативної EVM. Більше того, Parity Technologies є довготривалим прихильником та розробником екосистеми Ethereum, і ми хочемо надалі надавати підтримку та інфраструктуру, як ми можемо, тим командам, які побудували на платформі Parity, коли ми переходимо від «Blockchain 2.0» до «3.0 ”.

В рамках цієї постійної підтримки та для того, щоб субстрат та Polkadot залишалися максимально включеними до широкої спільноти DApp, ми створили реалізацію EVM для SRML.

Субстрат EVM

Субстрат EVM – це модуль SRML, який забезпечує середовище виконання EVM для запуску немодифікованого коду твердості “спочатку” на блокчейн на основі підкладки. По суті, субстрат EVM дозволить блок-ланцюгам на основі субстрату, включаючи парашаїни Polkadot, розміщувати майже повний екземпляр функції переходу стану Ethereum на ланцюг, поряд з будь-якими додатковими модулями субстрату, як це потрібно для користувацької функціональності.

Існуючі програми Solidity можуть бути розгорнуті та виконані в цьому середовищі, і вони отримають додаткові переваги від того, щоб бути частиною блокчейна на основі субстрату. Ці переваги включають можливість інтеграції з іншими модулями підкладки та підключення до ширшої мережі Polkadot, що забезпечує взаємодію не тільки з іншими парагранами Polkadot, але і через мости, і з зовнішніми блокчейнами, включаючи мережу Ethereum.

Взаємодія з іншими модулями субстрату можлива завдяки спеціально створеним заздалегідь складеним контрактом API (API), який дозволить отримати всі основні функціональні можливості SRML, включаючи дзвінки між модулями, передачу балансу та міжсередовимі повідомленнями.

Ми очікуємо, що субстрат EVM здатний виконувати всі звичайні транзакції EVM (повідомлення дзвінків та транзакцій по створенню контрактів), даючи ті самі результати, що і під час запуску в Ethereum mainnet. Сюди входить вартість газу, яка зараз налаштована на тверду вилку в Стамбулі (її згодом можна розширити для зворотної сумісності з попередніми конфігураціями жорстких вилок).

Відмінності між модулем EVM субстрату та мережевим ефіром Ethereum включають блокові хеші, які отримуються через системний модуль. Залежно від конфігурації Системного модуля, доступна довжина хешу може бути або не може бути 256. По-друге, складність та база даних монети були жорстко закодовані до нуля в EVM субстрату, оскільки вони не мають відношення до цього контексту. Крім того, базовий двигун EVM (SputnikVM) був модифікований, щоб зробити його модульним, що дозволить нам дозволяти користувачам міняти місцями та налаштовувати окремі компоненти (наприклад, газометр) під конкретні потреби своїх додатків.

З можливістю блокчейн на основі підкладки по суті розміщувати весь блокчейн Ethereum в одному модулі SRML, програми Solidity можуть взаємодіяти з іншими модулями, такими як власний модуль смарт-контрактів субстрату, управління та парашани Polkadot, відкриваючи створити цілком новий простір для інновацій.

Додаткова підтримка Ethereum

Субстрат EVM – це лише одна складова більш широкого поштовху до сумісності з Полкадот-Ефіриумом. Загальнодоступний міст Polkadot-Ethereum, вперше запропонований в оригінальній програмі Polkadot, дозволить паракаїнам Polkadot підключитися до магістралі Ethereum для основної сумісності, в той час як POA-мост субстрату до Parity-Ethereum дозволить з’єднатись між будь-яким блокчейн Ethereum POA, побудованим на Parity Ethereum та модуль SRML субстрату (тим самим отримуючи потенційний доступ до мережі Polkadot).

Крім того, ми працюємо над підтримкою поточних зусиль, щоб розробити сумісний із субстратом WebAssembly для компілятора Solidity, який дозволив би попередньо встановити код Solidity безпосередньо в модуль субстратних контрактів. Модуль EVM підкладки.

Для отримання додаткової інформації про субстрат та модуль EVM субстрату відвідайте центр Центр розробників субстратів .

            
            
           

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Story

DeFi Startup Compound Finance Raises $25 Million Series A Led by A16z

Next Story

What the CFTC Chairman Actually Said About Ether Futures and Ethereum 2.0