AXA скидає платформу страхування польотів на основі Ethereum

1 min read
 

Французька страхова компанія AXA припинила свій страховий продукт із затримкою польоту, який був розроблений та розміщений у мережі Ethereum.

 

Як друга за величиною компанія з фінансових послуг за доходами у світі, AXA робила різні спроби в впровадити технологію блокчейн у свої страхові продукти.

 

Названий “Fizzy”, продукт на базі блокчейна AXA обіцяв “розумне страхування” з “автоматичною компенсацією”, розроблену для скорочення часу заявки та клопоту з пасажирами, які очікують на затримки рейсів.

 

На сьогоднішній день веб-сайт веб-сайту Fizzy був закритий , повідомляючи клієнтів, що “Fizzy досвід закінчився”. Однак страхові поліси, які були придбані через Fizzy до його закриття, все ще діють.

 

Страхування ризику

 

Група AXA оголосила Fizzy 13 вересня 2017 року як частину параметричної схеми страхування від затримок рейсів.

 

Звичайна процедура заявки на пізні рейси передбачає, що пасажири телефонують своїм страховикам, щоб повідомити про затримку рейсу, який потім буде підтверджений авіакомпанією до виплат пасажирів.

 

Натомість Fizzy використовував статистику польотів та розумні контракти для відстеження рейсів і автоматично відшкодовував пасажирам, якщо їхній рейс був відкладений або скасований.

 

Fizzy був побудований на блокчейн Ethereum, забезпечуючи несанкціонований запис страхових договорів. Розумні контракти складалися на блокчейні, коли клієнти купували страхування на затримку рейсів і вводили свої дані про рейс.

 

Щоб перевірити можливості Fizzy, AXA перевірила послугу з пасажирами, які літають між Парижем Шарлем де Голлем та США.

 

Сервіс, який виплачувався, коли рейси запізнювались на дві години, рекламувався як “новий новий жанр страхування”.

 

Закриття Фіззі

 

Страхувальний пост повідомляє, що, незважаючи на інноваційний характер, AXA намагається досягти комерційних цілей своїм першим продуктом Fizzy, стверджуючи, що поки немає достатнього ринкового апетиту на споживчий страховий продукт на основі блокчейна.

 

AXA також прокоментувала, що правильні канали розповсюдження ще не існують для Fizzy, що вказує на ширшу проблему прийняття у блокчейн-індустрії.

 

Однак AXA заявила, що продовжуватиме тестувати параметричні страхові продукти та отримала цінний досвід у створенні, фінансуванні та розгортанні смарт-контрактів у мережі Ethereum.

 

Багато експертів стверджують, що страхування добре піддається зриву блокчейна . Однак зараз багато хто може поставити під сумнів відповідність блокчейн для цілей страхування, якщо компанія, яка добре фінансується як AXA, не зможе змусити працювати децентралізовані рішення.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Story

Constant’s Customized P2P Lending Terms and Rates Fuel Platform’s Impressive Growth

Next Story

Why Bitcoin’s Next ‘Halving’ May Not Pump the Price Like Last Time