Volvo використовує технологію blockchain для відстеження ланцюга постачання кобальту

1 min read
 

Шведський виробник автомобілів Volvo оголосив, що буде використовувати технологію блокчейн для поліпшення простежуваності кобальту, який використовується в автомобільних акумуляторах компанії.

 

У 2017 році Volvo поділився, що кожен автомобіль, запущений , починаючи з 2019 року , буде або гібридним, або повністю електричним транспортним засобом (EV), як частина його зобов’язання скоротити викиди вуглецю.

 

Однак деякі більш рідкісні елементи, що використовуються в батареях ЕВ, такі як кобальт, закуповуються за допомогою екологічно нестійких практик – або в деяких випадках з використанням дитячої праці . Намагаючись усунути цю практику, Volvo буде використовувати технологію blockchain для відстеження її ланцюга живлення акумуляторів.

 

Відповідно до недавнього прес-релізу , Volvo буде працювати разом з виробниками акумуляторів CATL та LG Chem, які обоє є основними виробниками літій-іонних акумуляторів автомобілів.

 

Volvo зобов’язався співпрацювати з цими виробниками акумуляторів протягом наступного десятиліття, щоб поставити простежувані та стійкі акумулятори для моделей компанії XC40 Recharge і компанії Premium Polestar.

 

Використання блокчейн-технології

 

Volvo пояснив, що оскільки блокчейн забезпечує прозору та надійну мережу спільних даних, це може бути використане для підвищення прозорості ланцюга постачання сировини. Це пов’язано з незмінним характером blockchain, який робить інформацію про походження матеріалу несанкціонованим.

 

Технологічні фірми Circulor , Oracle та IBM, що працюють в архітектурі блокчейн, що відстежує відстеження ланцюгів поставок Volvo. Після успішного пілотного на початку цього року Oracle та Circulor розгорнуть блокчейн-рішення у мережі постачальників послуг CATL, а IBM буде відповідати за впровадження технології в ланцюзі поставок LG Chem.

 

Коментуючи інноваційне використання Volvo blockchain, Мартина Бухгаузер, керівник відділу закупівель Volvo Cars, пояснила:

 

“Ми завжди прагнули до етичного ланцюга поставок нашої сировини. За допомогою технології blockchain ми можемо зробити наступний крок до забезпечення повної відстежуваності нашої ланцюжка поставок та мінімізації будь-яких пов’язаних з цим ризиків у тісній співпраці з нашими постачальниками. “

 

Volvo використовує блокчейн-дані для зберігання інформації про походження кобальту та його фізичні ознаки, такі як вага та розмір, а також для відстеження інформації про охорону мережі. Це дозволить Volvo переконатися, що практика роботи постачальників компанії відповідає стандартам ОЕСР щодо сталого ланцюга поставок .

 

Плани з’являються після того, як Volvo оголосив , що до 2025 року виробник скоротить викиди вуглецю зі своїх транспортних засобів на 40%. Volvo очікує, що за цей час понад половину його світових продажів будуть повноцінні електромобілі.

 

Щоб дізнатися більше про відстеження ланцюгів поставок на основі блокчейна, читайте наш огляд досліджень тут .

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Story

Investor Seeking Ripple’s Response over Ongoing XRP Sales

Next Story

3 Insights on Crypto Derivatives and Risk From Veteran OTC Traders