Захист до «збільшення масштабів» потужностей, заснованих на гарячій температурі в Китаї

1 min read
 

Після схвалення президентом Китаю Сі Цзіньпіном технології блокчейн минулого тижня криптовалюти зразково згуртувалися.

 

Біткойн за кілька годин досяг колосальних прибутків на цілих 42% – це найбільший прирост за добу за 2011 рік.

 

Сі Цзіньпін назвав блокчейн важливим для стимулювання інновацій та зобов’язався фінансувати більше проектів. Сьогодні цей ентузіазм перекинувся на фондові ринки.

 

Максимум випуску китайських фірм, що працюють на блокчейні A

 

У понеділок акції в китайських фірмах A-пакета блокчейн склали 10-відсотковий ліміт. Співзасновник холдингу криптовалют Primitive Ventures Дові Ван написав твіт:

 

 

Цей масовий приплив капіталу в блокчейн відбувається після того, як технологію схвалив найвпливовіший діяч Китаю. Минулого тижня він висловився на користь нової технології, назвавши її проривом.

 

“Ми повинні сприймати блокчейн як важливий прорив для незалежних інновацій основних технологій, з’ясувати основні напрямки, збільшити інвестиції, зосередити увагу на ряді ключових технологій та прискорити розвиток блокчейну та промислових інновацій.” [ 19459002]

 

згодом ринки криптовалют зростали, імовірно, викликали той факт, що Китай офіційно входить у технологію blockchain.

 

Хоча, як зазначали кілька людей, Сі швидкий сказав “блокчейн”, а не “біткойн”. Сподобався співзасновник Coinmetrics.io Нік Картер навіть принизив цю новину, запитуючи:

 

 

Більше того, набагато ймовірніше, що він говорив про централізовані блок-ланцюги, щоб відстежувати рухи далі, а не пропонувати громадянам економічну свободу чи самоврядування. Як вказував економіст, торговець і вплив в космосі Алекс Крюгер:

 

 

Китайські банки збільшать використання блокчейна для фінансування

 

Крім вибуху на фондовому ринку, в гру вступає також керівник технології в Народному Банку Китаю (PBoC). Він закликав китайські банки активізувати використання блокчейна для цифрових фінансів, згідно з повідомленням Reuters сьогодні.

 

Схоже, що інтерес до технології привертає всюди. Згідно з даними WeChat, обсяг пошуку як для blockchain, так і для біткойна зросла. Два дні тому кількість пошуків «блокчейна» становила 777 000. Після схвалення Сі Цзіньпіна вони досягли величезних 9,2 мільйонів.

 

 

Обидва китайські блокчейн-проекти NEO і Tron також зробили приголомшливі досягнення. NEO злетів на 45% , тоді як Трон на новинах майже 25%.

 

Генеральний директор Binance каже, що обмін “збільшить масштаби” операцій

 

Після звістки про збільшення акцій блокчейна, генеральний директор Binance Changpeng Zhao (CZ) підтвердив, що криптовалюта буде масштабуватися і чекає, коли «прибутки на фондових ринках» перейдуть на криптовалюту ».

 

 

Час не міг покращитися і для головного Facebook Марка Цукерберга. Стоячи перед антагоністичним і часом кровожерливим Конгресом США, він стверджував, що регулятори повинні підштовхувати Терези вперед , інакше Китай кинеться вперед.

 

“Поки ми обговорюємо ці питання, інший світ не чекає. Китай швидко рухається до запуску подібних ідей у ​​найближчі місяці. Якщо Америка не впроваджує інновацій, наше фінансове керівництво не гарантується. “

 

Схоже, що слухав президент Сі Цзіньпін.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Story

Bitcoin Price Hits Five-Week High Above $10,000

Next Story

Bitcoin Leads Momentum as Top Cryptos Trade Below Key Price Average