Ланцюг команд: Китай випускає блокчейн "додаток для лояльності"

1 min read
 

Влада Китаю випустила додаток, який дозволяє членам правлячої Комуністичної партії проявляти свою лояльність, використовуючи блокчейн.

 

Ліан Шан Чусін – грубо перекладається як «Ланцюг прагнень» – дозволяє вірним прихильникам фіксувати причини їх приєднання, які потім зберігаються в регістрі блокчейна.

 

Платформа, започаткована китайським урядовим виданням People’s Daily, також виступає як віртуальна капсула часу, яка відкривається в річницю дня, коли вони підписалися на вечірку.

 

Китай також оголосив, що протестує національну криптовалюту , і незабаром випустить її.

 

На початку цього тижня монета Rivet повідомила про коментарі президента Китаю Сі Цзіньпіна щодо blockchain , які, на його думку, є життєво важливими для майбутнього країни.

 

Сі також закликав чиновників зосередитися на його розвитку під час зустрічі з політичним бюро Центрального комітету Комуністичної партії Китаю.

 

Xi Jinping

 

Згідно з інформаційним агентством Xinhua, що фінансується державою, Сі наголосив, що “необхідно посилити базові дослідження, посилити інновації та прагнути дозволити Китаю займати лідируючу позицію у новому полі блокчейна , зайняти головні висоти інновацій та здобути нові промислові переваги. “

 

Він додав: “Необхідно сприяти спільним дослідженням, прискорити прорив основних технологій та забезпечити безпечну та контрольовану технічну підтримку для розробки програм blockchain. Необхідно посилити дослідження стандартизації блокчейн і розширити право говорити і керувати у світі. “

 

У серпні китайські державні ЗМІ Global Times спростували повідомлення , що криптовалюта запуститься в листопаді .

 

Він зробив це повідомлення після доповіді Forbes, в якому зазначалося, що Народний банк Китаю був готовий надати перший тур своєї цифрової валюти центрального банку (CBDC) групі Alibaba та семи інших китайських компаній, включаючи Інтернет-гіганта Tencent.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Story

Jack Dorsey Invests $10M in the Startup ICO Platform CoinList

Next Story

Binance Opens Russian Ruble Deposits and Withdrawals through AdvCash

en_USEnglish
ukUkrainian en_USEnglish