Зростаюче значення: Приватна реактивна фірма планує продавати чартери з Ethereum

1 min read
 

Компанія під назвою Jet Token сподівається зібрати 10 мільйонів доларів на ринку приватного лізингу, керованого Ethereum.

 

Флаєри зможуть оплачувати чартери за допомогою жетонів ERC-20 . Компанія стверджує, що зможе знизити витрати та здійснити більш просте бронювання, а також зменшити кількість тимчасових літаків, які простоюють.

 

В заяві зазначається: “Ми вважаємо, що маркування годин польоту та (у міру дозрівання) програм дробового членства пропонує можливість зменшити трансакційні витрати та, завдяки розвитку ринку, вищого використання промислового флоту.

 

“Наше цілеспрямоване підвищення цін на виявлення цін та зниження ціни на вхід можуть призвести до отримання справедливіших та всеосяжніших результатів як для власників літаків, так і для мандрівників”.

 

У повідомленні сказано, що Jet Token домовлявся про умови експлуатації чотирьох HondaJets та компанії Gama Aviation для обслуговування, управління та експлуатації орендованого літака.

 

ethereum

 

Компанія також запустила додаток для iOS, яке функціонує як пошукова і котируюча платформа для організації приватних подорожей на реактивних літаках з сторонніми операторами.

 

У заяві додано: “Наступний наш крок – це створення та продаж реактивних жетонів та продаж блоків по 50 годин польотів на орендованому нами HondaJets.

 

“Ми приймемо готівкові або блокчейн-валюти, такі як Біткойн, в обмін на обслуговування і будемо підтримувати клієнтські кошти в цифрових гаманцях на нашій платформі, поки клієнти не викуплять Jet Tokens для подорожей.

 

“Ми, в кінцевому рахунку, очікуємо, що Jet Tokens буде викуплений для приватних рейсів із сторонніми перевізниками”.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Story

Bitcoin Price Risks Drop Below $9K if Bulls Can’t Muster Rally Soon

Next Story

Tether Says Its Stablecoin Is ‘Fully Backed’ Again

en_USEnglish
ukUkrainian en_USEnglish