В технічному центрі Китаю блокчейн-рахунки сягнули 10 мільйонів

1 min read
 

У китайському технічному центрі Шеньчжень було видано понад 10 мільйонів електронних блокчейн-рахунків.

 

Зростання настає після того, як місто почало просувати електронні рахунки, вчора заявила податкова служба Шеньчжень.

 

Чиновники кажуть, що до цього часу понад 7 600 компаній зверталися до електронної системи рахунків-фактур Шеньчжень із загальною сумою рахунків-фактур понад 7 мільярдів юанів (близько 1 мільярда доларів).

 

У повідомленні додається, що рахунки-фактури широко використовуються у фінансах та страхуванні , роздрібній торгівлі, громадському харчуванні та парковці в Шеньчжені, оскільки місто випустило свою першу електронну рахунку-фактуру на блокчейн у серпні 2018 року.

 

Міська система рахунків-фактур – також відома як “fapiao” – була створена для того, щоб уряд міг відслідковувати закупівлі та запобігати ухиленню від сплати податків.

 

Минулого тижня президент Китаю Сі Цзіньпін заявив, що блокчейн є життєво важливим для майбутнього країни і закликав чиновників зосередитися на її розвитку.

 

 

Сі зробив свої зауваження на зустрічі з політичним бюро Центрального комітету Комуністичної партії Китаю.

 

Згідно з інформаційним агентством Xinhua, що фінансується державою, Сі наголосив, що “необхідно посилити базові дослідження, посилити інновації та прагнути дозволити Китаю займати лідируючу позицію у новому полі блокчейна , зайняти головні висоти інновацій та здобути нові промислові переваги. “

 

Він додав: “Необхідно сприяти спільним дослідженням, прискорити прорив основних технологій та забезпечити безпечну та контрольовану технічну підтримку для розробки програм blockchain.

 

«Необхідно посилити дослідження стандартизації блокчейн та посилити право говорити та керувати ними у світі.

 

“Необхідно прискорити розвиток промисловості, використовувати переваги на ринку та надалі відкрити ланцюжок інновацій, ланцюжок застосувань та ланцюжок вартості.”

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Story

Binance to Open Beijing Office Amid China’s Renewed Blockchain Push

Next Story

Bitcoin Price Slides 2% After Deribit, Coinbase Flash Crash

en_USEnglish
ukUkrainian en_USEnglish